Állásajánlat – Karbantartási munkálatokra

Budakeszi székhellyel rendelkező vállalkozásunk, MEDENCE KARBANTARTÁSI MUNKÁLATOKRA kollégát keres

Az ideális jelölt számunkra:

⇒ “B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Előny, de nem feltétel uszodatechnikában szerzett ismeret és tapasztalat

⇒ Önállóan is meg tudod oldani a feladatokat, talpraesett vagy

⇒ Munkádra és önmagadra is igényes vagy

⇒  Légy megbízható, precíz és agilis

⇒ Örülünk, ha káros szenvedélyektől mentesen élsz

Amit kínálunk:

→ Ha nincs tapasztalatod a szakmában, betanítunk a munkálatokba

Jó fizetést adunk, szabadság és pihenőnapokat is biztosítjuk

→ Változatos munkakörnyezet

→ Hosszútávra tervezünk veled

→ A munka sokoldalú

→ Minőségi szerszám és eszközparkkal dolgozhatsz

→ Munkavégzéshez céges autót biztosítunk

→ Munkaruházatot is biztosítjuk

→ Ingyenes szakmai továbbképzéseken vehetsz részt a kollégákkal

Amit kérhetünk:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Leinformálhatóság
  • Referencia munkák

Főbb feladatod:

  • Medencék karbantartása (téliesítés, tavaszi nyitás, nyári időszakban folyamatos karbantartások)
  • Ezenkívül belekóstolhatsz:
  • Kész medencék telepítésébe és összeszerelésébe
  • Medence építés és felújítás előkészületeinek munkálataiba
  • Elsajátíthatod a kész medencék fólia cseréjének csínját-bínját
  • Előfordul, hogy anyag és árubeszerezésre is feladatod lehet

Munkavégzés helye:

Budai régió, Budapest, Zsámbéki medence, Pest megye, Fejér megye, Balaton és környéke, időközönként országos

A munka megkezdése:

Mielőbb szükségünk van Rád.

Jelentkezésedet az alábbi elérhetőségeken várjuk:

“Karbantartási munka” jeligére

E-mail: info@poolszaki.hu

Telefon: +36 20 549 3038