Állásajánlat – Vízgépész

Budakeszi székhellyel rendelkező vállalkozás, TAPASZTALT VÍZGÉPÉSZ kollégát keres

VAGY együttműködés céljából!

Az ideális jelölt számunkra:

⇒ “B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

⇒ Uszodatechnikában szerzett ismeretek és tapasztalat

⇒ Önállóan is meg tudod oldani a feladatokat, talpraesett vagy

⇒ Munkádra és önmagadra is igényes vagy

⇒  Légy megbízható, precíz, agilis

⇒ Örülünk, ha káros szenvedélyektől mentesen élsz

Amit kínálunk:

→ Változatos környezet

Jó fizetést adunk, szabadság és pihenőnapokat is biztosítjuk

→ Hosszútávra tervezünk veled

→ Minőségi szerszám és eszközpark

→ Munkavégzéshez céges autót biztosítunk

→ Munkaruházatot is biztosítunk

→ Ingyenes szakmai továbbképzéseken vehetsz részt a kollégákkal

Amit kérhetünk:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Leinformálhatóság
  • Referencia munkák

Feladatok:

  • Gépészeti szerelések (hőszivattyú telepítése és beüzemelése, vízkezelő készülékek telepítése beüzemelése stb.)
  • Medence építés és felújítás előkészületei, munkálatai

Munkavégzés helye:

Budai régió, Budapest, Zsámbéki medence, Pest megye, Fejér megye, Balaton és környéke, időközönként országos

A munka megkezdése:

Azonnal.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken:

“Vízgépész” jeligével:

E-mail: info@poolszaki.hu

Telefon: +36 20 549 3038