Karrier

Budakeszi székhellyel rendelkező cégünk, uszodatechnikában jártas, tapasztalt, agilis új csapattagot keres!

Az ideális jelölt:

⇒ “B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

⇒ Uszodatechnikában szerzett ismeretek és tapasztalat

⇒ Önállóan dolgozni tudó

⇒ Munkájára és önmagára is igényes

⇒ Megbízható, precíz, tisztelettudó, káros szenvedélyektől mentes

Amit kínálunk:

Átlagon felüli fizetés

→ Változatos környezet

→ Hosszútávú, sokoldalú munka

→ Családias légkör

Szabadság és pihenőnapok

→ Minőségi szerszám és eszközpark

→ Munkavégzéshez céges autó

→ Munkaruházat

→ Ingyenes szakmai továbbképzések

→ Stabil csapat, megértő vezetőség

Feladatok:

  • Medencék karbantartása (téliesítés, tavaszi nyitás)
  • Gépészeti szerelések (hőszivattyú telepítése és beüzemelése, vízkezelő készülékek telepítése beüzemelése stb.)
  • Kész medencék telepítése, összeszerelése
  • Medence építés és felújítás előkészületei, munkálatai, fólia cserék
  • Anyagbeszerezés

Munkavégzés helye:

Budai régió, Zsámbéki medence, Pest megye, Fejér megye, időközönként országos

A munka megkezdése:

Azonnal.

Referencia munkákkal jelentkezni:

E-mail: info@poolszaki.hu

Telefon: +36 20 549 3038